![Наша вітрова турбіна](/media/4z1penwn/windmolen.jpg?rxy=0.42857142857142855,0.4164578111946533&width=1440&height=450&v=1d8296540a9b890)
Наша вітрова турбіна
Наша енергія? Це чиста природа. У прямому і переносному сенсі. Ми надзвичайно пишаємося гігантською вітряною турбіною, яка стоїть у нашому саду, і гарантує, що наші горщики виробляються за допомогою 100% чистої енергії вітру. Це додає і нам енергії!
До речі, у тому самому саду живуть 2 мільйони бджіл. Не те, щоб вони могли робити горщики, але ми розуміємо, наскільки вони важливі для нашого довкілля.
![](/media/jp5fhy0h/schermafbeelding-2019-04-02-om-150646.png?width=768&height=432&v=1d8296cac9df730)